Ремонт великої побутової техніки в Одесі


Сертифіковані майстри ReStart допоможуть Вам. Ми надаємо гарантію на всі види ремонтних робіт. Ми пропонуємо Вам безкоштовну діагностику ВПТ в разі проведення ремонту. 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Ця сторінка присвячена платному ремонту. Ви хочете відремонтувати Вашу велику побутову техніку по гарантії? Ласкаво просимо в наш гарантійний розділ!

Вас цікавить покупка деталей для великої побутової техніки? Відвідайте наш магазин. Там Ви знайдете всілякі запчастини.

Викличте майстра додому

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 20:00 і в суботу з 10:00 до 18:00.

  Якщо коротко, то всі

  Які види поломок ми усуваємо?

  Ми можемо впоратися з ремонтом будь-якої складності. Ми можемо замінити компресор холодильника або бак пральної машини. Почистити витяжку або замінити нагрівальний елемент в духовці.

  Всю продуктову лінійку

  Яку велику побутову техніку ми ремонтуємо?

  Ви можете вибрати конкретний пристрій, щоб докладніше дізнатися про сервісні послуги, які ми надаємо.

  Пральні машини

  Холодильники

  Посудомиючі машини

  Сушильні машини

  Духовки

  Плити

  Варильні поверхні

  Витяжки

  Немало всего

  Что мы можем рассказать интересного?

  Есть несколько занятных фактов, связанных с авторизованным ремонтом. Мы поделимся с Вами этой информацией. 

  МИ ЗІБРАЛИ ДЛЯ ВАС НАЙВАЖЛИВІШІ ВІДПОВІДІ

  Що потрібно знати про ремонт ВПТ?

  Ми готові відповісти на багато важливих питань ще до того, як Ви їх задасте.

  Якщо Ви виявили, що Ваша пральна машина не віджимає воду, холодильник не морозить, духовка не гріє або є інша несправність, ми рекомендуємо якомога раніше викликати нашого майстра для проведення ремонту.

  Чим раніше ми усунемо проблему, тим менше буде підсумкова вартість ремонту.

  Ні, не потрібно. Ми пропонуємо Вам викликати нашого майстра додому для усунення несправності. Як показує практика, більшу частину поломок наші майстри можуть ліквідувати на місці.

  Майстер приїде до Вас з повним комплектом інструментів і універсальними деталями, так що, найчастіше, Ваша техніка буде відремонтована того ж дня.

  Виїзд за Вашою адресою в межах міста входить у вартість діагностики або ремонту і здійснюється безкоштовно, якщо Ви ремонтуєте пристрій в нашій компанії. У разі відмови від проведення діагностики або ремонту вартість виїзду складе 300 гривень.

  Діагностика ВПТ здійснюється безкоштовно, якщо були виконані ремонтні роботи.

  У разі відмови від ремонту, вартість діагностики залежить від типу пристрою і від того, проводилася чи його розбирання. Актуальна інформація знаходиться на кінцевих сторінках, присвячених ремонту конкретного типу пристроїв.

  Ви можете викликати майстра по одному з вказаних на сайті номерів телефону, замовити зворотний дзвінок з сайту або залишити нам заявку через форму зворотного зв’язку. Ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин (або в зазначений Вами час).

  У телефонному режимі ми узгодимо з Вами зручний для Вас час і дату візиту майстра. Найчастіше час очікування інженера не перевищує одного дня з моменту оформлення заявки.

  Ми виступаємо за прозорий підрахунок вартості ремонту. Остаточна вартість складається з:

  • Вартості ремонтних робіт (її можна знайти на сторінках, присвячених конкретному виду техніки),
  • Вартості деталей (якщо для ремонту потрібна була заміна деталей).

  Скоріш за все, так. Ми займаємося ремонтом пристроїв від Bosch, Indesit, Siemens, Aeg, Electrolux, Zanussi, Whilpool, Teka, Gaggenau, Liebherr, Gorenje і безлічі інших популярних марок.

  Зв’яжіться з нами, і ми повідомимо Вам, чи можемо ми відремонтувати Вашу техніку.

  Кожен ремонт обов’язково проходить в кілька етапів:

  • Оформлення заявки
   Ви повідомляєте нам симптоми несправності (наприклад, пральна машина не зливає воду, витяжка гуде, холодильник не вимикається);
  • Діагностика
   Майстер проводить діагностику, в ході якої встановлює причину несправності Вашої техніки. Ми не виконуємо роботи навмання, таким чином, діагностика є обов’язковою процедурою;
  • Ремонт
   Майстер погоджує з Вами вартість ремонту, при необхідності робить замовлення комплектуючих, проводить ремонтні роботи з усунення несправності;
  • Перевірка працездатності пристрою
   Майстер виготовляє комплекс тестів, щоб переконатися в тому, що несправність усунена і Ваше пристрій функціонує в нормальному режимі.

  При ремонті КБТ у нас Ви отримуєте обов’язкову тримісячну гарантію на замінені деталі і виконану роботу майстра.

  Так. Будь ласка, відвідайте сторінку нашого гарантійного розділу, щоб дізнатися, які бренди ми обслуговуємо по гарантії.

  Рестарт займається ремонтом великої побутової техніки більше 20 років. Ми є авторизованим сервісним партнером багатьох виробників, що гарантує високий професіоналізм наших інженерів і використання оригінальних запчастин і сучасного обладнання для ремонту та діагностики.

  У нашому активі десятки тисяч відремонтованих пральних машин, холодильників, посудомийок. Мабуть, немає несправності, з якої ми б не впоралися.

  Завжди знайдеться той, хто зробить дешевше, з цим неможливо сперечатися. Ми рекомендуємо переконатися в тому, що обраний Вами сервіс:

  • Не є компанією-одноденкою підвального типу, що використовує низькоякісні деталі і ніяк не відповідає за роботу своїх майстрів,
  • Має необхідні сертифікати від виробників побутової техніки. Відсутність сертифікатів говорить про те, що, швидше за все, майстри цієї фірми не ознайомлені з електричними схемами сучасних побутових пристроїв і принципами ремонту, декларованими виробником. Наявність діючої авторизації – гарантія того, що сервісний центр несе відповідальність за свою роботу не тільки перед клієнтом, але і перед самим виробником техніки.

  Рестарт незмінно пропонує Вам високу якість сервісу за розумні гроші. Не помиліться у виборі.

  Ділимося досвідом

  Зламалося улюблене пристрій? Ось, що потрібно знати.

  Якщо бувають дискусійні питання, що стосуються ремонту, то три нижчеперелічених повинні вирішуватися абсолютно однозначним чином.

  У деяких користувачів побутових приладів може виникнути бажання самостійно усунути виниклу поломку. Не треба цього робити! 

  • Сучасна велика побутова техніка — складні цифро-аналогові пристрої. Без відповідних знань, навичок, інструментів і деталей здійснити її ремонт не вийде;
  • Електроприлади є небезпечними пристроями самі по собі (через небезпеку ураження електричним струмом). Непрофесійне втручання в них може привести до неприємних наслідків (причому скоріше не для ремонтника-самоучки, а для тих, хто буде користуватися цим приладом найчастіше);
  • Спроба самостійного ремонту дуже часто призводить до того, що неминуче подальше звернення в сервісний центр обійдеться дорожче, ніж могло обійтися до непрофесійного втручання. Регулярно до нас потрапляє техніка, якої спроби «домашнього» ремонту пішли тільки на шкоду. 

  Разом, якщо Ви хочете заощадити свій час, свої гроші (як це не парадоксально) і не піддавати ризику своє здоров’я і здоров’я своїх близьких, які не ремонтуйте велику побутову техніку самі. Зв’яжіться з нами, і ми зробимо це роботу за Вас!

  Замовити консультацію

  У деяких випадках поломка великої побутової техніки може здаватися незначною. Ну, подумаєш, дивно почала шуміти пральна машина або початку намерзати крижана шуба всередині холодильника.

  Але за цими симптомами може ховатися цілих купу проблем. Наприклад, машина шумить від того, що прийшов час замінити підшипники або ж сторонній предмет потрапив між барабаном і баків. А намерзання льоду може бути викликано поломкою термодатчика або витоком фреону.

  Своєчасна діагностика допоможе виявити проблему на ранній стадії. Практика показує, що чим раніше проблема виявлена, тим простіше, швидше і дешевше її усунути.

  Вам здається, що Ваша техніка починає барахлити? Не відкладайте справу в довгий ящик, зателефонуйте або напишіть нам, ми допоможемо швидко і професійно.

  Замовити консультацію

  Ймовірно, у деяких цей заголовок викличе закономірну реакцію: кожен кулик своє болото хвалить. Ми готові були б погодитися з цією думкою повністю, якби нам не доводилося регулярно приймати замовлення на переробку чужої роботи.

  Давайте розглянемо переваги «підвальних» сервісів:

  • Обіцяна низька ціна.

  Так, це все. Більше їм нічого запропонувати. Давайте розглянемо їх недоліки:

  • Відсутність авторизації. Абсолютна більшість сервісних центрів на ринку України не мають ніяких сертифікатів від виробників техніки. Що це означає для Вас?
   1. У них немає електричних схем та іншої документації, що надаються авторизованим сервісним центрам.
   2. У них немає оригінальних деталей — таким чином, вони змушені використовувати низькоякісні аналоги.
   3. У них немає спеціалізованих інструментів для діагностики і ремонту, які, знову ж таки, виходять від виробників.
   4. Вони не несуть відповідальності перед виробниками техніки за свою роботу. 
  • Відсутність гарантії. Більшість неавторизованих ремонтних майстерень не пропонують реальну гарантію на свої ремонтні роботи. Тобто, гарантія може бути заявлена, але в разі настання гарантійного випадку, Ви не досягнете справедливості: вони часто змінюють номери телефонів, власників, юридичні особи і т.д.
  • Відсутність досвіду роботи і досвідчених інженерів в штаті. У подібних організаціях скажена «текучка» кадрів, це звичайний стан їх робочого процесу. Як правило, вони ніяк не дбають про кваліфікацію своїх майстрів, бо їхня мета — просто здійснити найбільшу кількість ремонтів в одиницю часу.
  • Низька якість роботи, що випливає з попереднього пункту. Ремонт, проведений у таких «фахівців», часто вимагає повторного ремонту, що, на жаль, виливається для клієнта в круглу суму грошей.
  • Заявлена ​​на сайтах (озвучується по телефону) ціна найчастіше виявляється нескінченно далека від реальної. В особливо запущених випадках людям доводиться заплатити в кілька разів більше того, що їм було обіцяно, а в разі незгоди, їм починають загрожувати поліцією і судом. Чи не найприємніша ситуація, погодьтеся.

  ReStart — авторизований безліччю виробників сервісний центр. У нас є всі необхідні документи, наші майстри — сертифіковані професіонали, в арсеналі яких найсучасніші інструменти і деталі. Ми несемо відповідальність за нашу роботу і перед Вами, і перед виробниками великої побутової техніки. Ми даємо гарантію на всі види ремонтних робіт. І при всьому цьому — ціна, яку Ви заплатите нам дуже часто виявляється нижче, ніж та, яку в підсумку від Вас зажадають «кустарі». 

  Зробіть правильний вибір. 

  Замовити консультацію
  Советы, касающиеся ремонта КБТ
  Тому що ми працюємо чесно

  Чому з нами вигідно співпрацювати?

  Ми вважаємо, що список наших переваг в порівнянні з іншими сервісними центрами досить великий.

  Ремонт габаритной бытовой техники на дому

  Наш майстер приїде до Вас додому для ремонту великої побутової техніки.

  Узнайте предварительную стоимость ремонта по телефону

  Ви можете дізнатися попередню вартість ремонту по телефону у нашого менеджера.

  Использование оригинальных деталей в ремонте КБТ

  Для ремонту ВПТ ми використовуємо тільки оригінальні запчастини.

  Наши мастера - профессионалы своего дела

  Наші сервісні інженери є висококласними фахівцями.

  Гарантия от трёх месяцев на все виды ремонта

  На відміну від «майстрів на годину», ми надаємо Вам гарантію від 3 місяців на всі види ремонтних робіт.

  Более 20 лет опыта ремонта бытовой техники

  У нашому активі понад 20 років ремонту дрібної і крупної побутової техніки. 

  ВСЕ, ЩО Є — ДЛЯ ВАС

  Що ще є у нас цікавого?

  Багато всього! Можливо, ви зацікавлені в покупці деталей для ремонту побутової техніки? відвідайте наш магазин. Можливо, ви хочете відремонтувати цифрову техніку? Зайдіть на наш сайт, присвячений ремонту «цифри». Ви впевнені, що ремонт Вашої пральної машини повинен здійснюватися по гарантії? Ласкаво просимо в гарантійний розділ.

  Задайте нам питання

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  CAPTCHA ImageChange Image