Ремонт дрібної побутової техніки в Одесі

Сертифіковані майстра ReStart допоможуть Вам. Ми надаємо гарантію на всі види ремонтних робіт. Ми пропонуємо Вам безкоштовну діагностику ДПТ в разі проведення ремонту.

Залишити заявку на ремонт

Ця сторінка присвячена платному ремонту. Ви хочете відремонтувати Вашу велику побутову техніку по гарантії? Ласкаво просимо в наш гарантійний розділ!

Вас цікавить покупка деталей для дрібної побутової техніки? Відвідайте наш магазин. Там Ви знайдете всілякі запчастини.

Ремонт дрібної побутової техніки

Для отримання інформації про вартість ремонту дрібної побутової техніки, будь ласка, виберіть Ваш пристрій:

Кавові машини і кавоварки

Мікрохвильові (НВЧ) печі

Хлібопічки і мультиварки

Тостери і фритюрниці

Пилососи

Праски і парові станції

Кухонні комбайни та м’ясорубки

Електрочайники

Ми пропонуємо Вам безкоштовну діагностику дрібної побутової техніки, якщо Ви ремонтуватимете її в нашому сервісному центрі. Якщо Ви відмовитесь від ремонту, маєте сплатити вартість діагностики відповідно до прайс-аркуша.

Оставить заявку на вызов мастера домой
Оставить заявку на ремонт бытовой техники

У Вас залишились питання? Будь ласка, залиште заявку на ремонт або дзвоніть нам, ми зв’яжемося з Вами в найкоротший термін! Наші менеджери безкоштовно проконсультують Вас.

Залишити заявку

ЧОМУ САМЕ МИ?

Опыт работы более 20 лет

Ми ремонтуємо дрібну побутову техніку в Одесі більше 20 років. Ви хочете знати, чи зможемо ми полагодити Ваше пристрій? Звісно так.

Низкая стоимость ремонта бытовой техники

Наші ціни є реальними. Попередню вартість ремонту Ви дізнаєтесь уже по телефону.

Сертифицированное оборудование в сервисном центре

Під час ремонтних робіт ми використовуємо тільки ті запчастини, які отримали від виробників побутової техніки.

Профессиональные мастера и инженеры

Усі наші сервісні інженери є постійними співробітниками компанії, вони регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

Гарантия на все виды ремонта

Наша робота — це наша відповідальність. Ви отримуєте гарантію (від трьох місяців) на ремонт.

Профессиональный ремонт и сервис бытовой техники

ReStart — авторизований сервісний центр. Виробники довіряють нам ремонт Вашої техніки.

Ремонт дрібної побутової техніки у ReStart

ОСТАННІ СТАТТІ ПРО РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ

RESTART ПОПЕРЕДЖУЄ

У деяких користувачів побутовими пристроями може виникнути бажання самостійно усунути несправність, що виникла. Не треба цього робити!

 • Сучасна дрібна побутова техніка — це складні цифро-аналогові  пристрої. Без відповідних знать, навиків, інструментів і деталей здійснити її ремонт не вийде;
 • Електроприлади — це досить небезпечні пристрої самі по собі (через небезпеку ураження електричним струмом). Непрофесійне втручання в їх конструкцію може призвести до неприємних наслідків (причому скоріш не для майстра-самоучки, а для тих, хто користуватиметься цим пристроєм);
 • Спроба самостійного ремонту дуже часто призводить до того, що подальше звернення до сервісного центру буде неминучим, однак обійдеться дорожче, ніж це могло бути до непрофесійного втручання. Регулярно до нас надходить техніка, якій спроби «домашнього» ремонту лише нашкодили.

Отже, якщо Ви бажаєте зекономити свій час, свої гроші (як це не парадоксально) і не піддавати ризику своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не ремонтуйте великогабаритну техніку самостійно. Зв’яжіться з нами, і ми зробимо цю роботу за Вас!

У деяких випадках несправність дрібної побутової техніки може здаватися незначною. Ну, подумаєш, почав дивно шуміти міксер або перестали щільно закриватися дверцята мікрохвильовки — велика проблема.

Але за цими симптомами може ховатися ціла купа проблем. Наприклад, міксер шумить від того, що прийшов час замінити підшипники або змастити редуктор. А проблеми з дверцятами можуть бути викликані пошкодженням механізму затвору або важеля штовхача.

Своєчасна діагностика допоможе виявити проблему на ранньому етапі. Практика доводить, що, чим раніше проблему буде виявлено, тим простіше, швидше і дешевше обійдеться її усунення.

Вам здається, що Ваша техніка починає давати збої? Не відкладайте справу на потім, подзвоніть чи напишіть нам, ми допоможемо швидко та професійно.

Ймовірно, у когось цей заголовок викличе закономірну реакцію: кожна жаба своє болото хвалить. Ми б з радістю погодились з цією думкою, якби нам не доводилось регулярно приймати замовлення та перероблювати чужу роботу.

Давайте розглянемо переваги «підвальних» сервісів:

 • Обіцянка відремонтувати за низьку ціну.

Так, але це все. Більше їм нема чого запропонувати.

А тепер давайте розглянемо їх недоліки:

 • Відсутність авторизації. Абсолютна більшість сервісних центрів на українському ринку не має жодних сертифікатів від виробників техніки. Що це означає для вас?
  1. Вони не мають електричних схем та іншої документації, яка надається сервісним центрам.
  2. Вони не мають оригінальних деталей — таким чином, вони вимушені використовувати аналоги низької якості.
  3. Вони не мають спеціалізованих інструментів для діагностики і ремонту, котрі, знову ж таки, можна отримати лише від виробників.
  4. Вони не несуть відповідальності перед виробниками техніки за свою роботу.
 • Відсутність гарантії. Більшість неавторизованих ремонтних майстерень не надають реальної гарантії на свої ремонтні роботи. Тобто гарантія може бути заявлена, однак у разі її необхідності, Ви не доб’єтесь справедливості: вони часто змінюють номери телефонів, власників, юридичні особи тощо.
 • Відсутність досвіду роботи й досвідчених інженерів у штаті. У подібних організаціях великий «відтік» кадрів, це звичний стан їх робочого процесу. Як правило, вони ніяк не піклуються про кваліфікацію своїх майстрів, тому що їх ціль — просто здійснити найбільшу кількість ремонтів за одиницю часу.
 • Низька якість роботи, що само собою витікає з попереднього пункту. Ремонт, здійснений у таких «спеціалістів», частіш за все, потребує повторного ремонту, що, на жаль, виливається для клієнта в кругленьку суму.
 • Вартість, заявлена на сайті (або озвучена по телефону), зазвичай виявляється дуже далекою від реальної вартості. В особливо запущених випадках люди вимушені заплатити в декілька разів більше тієї суми, за яку їм обіцяли відремонтувати пристрій, а в разі відмові, їм погрожують поліцією та судом. Погодьтесь, не дуже приємна ситуація.

ReStart — авторизований багатьма виробниками сервісний центр. Ми маємо всю необхідну документацію, наші майстри — сертифіковані професіонали, в арсеналі яких знаходяться найбільш сучасні інструменти й деталі. Ми несемо відповідальність за нашу роботу і перед Вами, і перед виробниками дрібної побутової техніки. Ми даємо гарантію на всі види ремонтних робіт. І при цьому — ціна, яку Ви нам заплатите, часто виявляється нижчою, ніж та, яку у підсумку від вас вимагатимуть «кущові» сервіси.

Зробіть правильний вибір.

Не ремонтируйте бытовую технику сами

ЗАПИТАЙТЕ В НАС!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA ImageChange Image