Ремонт холодильників в Одесі


Сертифіковані майстри ReStart допоможуть Вам. Ми надаємо гарантію на всі види ремонтних робіт. Ми пропонуємо Вам безкоштовну діагностику холодильників в разі проведення ремонту. 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Ця сторінка присвячена платному ремонту. Ви хочете відремонтувати Вашу велику побутову техніку по гарантії? Ласкаво просимо в наш гарантійний розділ!

Вас цікавить придбання запчастин для холодильників? Відвідайте наш магазин. Там Ви знайдете безліч запасних частин для побутової техніки.

Викличте майстра додому

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 20:00 і в суботу з 10:00 до 18:00.

  ПРАГНЕМО РОЗШИРЮВАТИ МОДЕЛЬНИЙ РЯД

  Холодильники яких марок ми обслуговуємо?

  Сучасні холодильники є складними технічними пристроями. Ми ремонтуємо техніку, тільки якщо володіємо актуальною документацією від виробника і доступом до оригінальних запасних частин.
  Повний список брендів ВПТ, які ми обслуговуємо, наведено тут. Якщо марки Вашого холодильника немає в цьому списку, на жаль, ми не зможемо Вам допомогти.

  ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
  ДІЗНАЙТЕСЯ НАШІ ЦІНИ

  Скільки коштує ремонт холодильника?

  Нижче наведена оціночна вартість ремонту холодильників. Будь ласка, пам’ятайте, що остаточна ціна ремонту може також включати вартість деталей.

   

  Вартість послуг, грн.

   

  Вид послуг

  I кат.

  II кат.

  Діагностика (якщо ремонт проведено)

  0

  0

  Діагностика (в разі відмови від ремонту)

  от 500 до 700

  от 500 до 800

  Заміна дрібних другорядних деталей

  800

  900

  Дрібний ремонт

  1000

  1200

  Середній ремонт

  1400

  1600

  Складний ремонт

  1800

  2500

  Заправка фреоном із заміною осушувача

  2200

  2600

  Заміна компресора з заміною осушувача і заправкою хладагентом

  2500

  3000

  Усунення витоків в запінені частини без урахування вартості матеріалів

  от 3000

  от 3000

  Увага! Ціни носять виключно ознайомлювальний характер і не є остаточними. Ця пропозиція не є публічною офертою.
  Остаточна вартість узгоджується після діагностики.

  Вся техніка ділиться на дві категорії

  Що таке категорії техніки?

  Кожен бренд ВПТ, який ми обслуговуємо, потрапляє в одну з двох категорій складності. Залежно від категорії складності, змінюється ціна ремонту.

  Будь ласка, зверніть увагу, що якщо Вашого бренду немає в цьому списку, швидше за все, ми не зможемо відремонтувати Вашу техніку. 

  Хотите скидку на ремонт бытовой техники?

  Потрібна консультація?

  Ви не впевнені, чи можемо ми відремонтувати Вашу побутову техніку? Потрібно уточнення, до якої категорії складності належить ремонт? Ви хочете уточнити нюанси виклику майстра додому?

  Замовте зворотній дзвінок

  МИ ВСЕ РОЗПОВІМО

  Що таке дрібний, середній і складний ремонт?

  Ремонт холодильника може бути відносно простим (наприклад, заміна ручки) або складним (наприклад, заміна випарника). Залежно від складності ремонту ми поділяємо його на три категорії.

  ЗАМОВИТИ
  ЗАМОВИТИ
  ЗАМОВИТИ
  ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
  ЦЕ ПО КИШЕНІ

  Скільки коштує викликати майстра додому?

  Розуміючи, що велику побутову техніку може бути проблематично доставити в ремонтний цех, ми пропонуємо Вам викликати нашого майстра додому.

  ЗАМОВИТИ
  МИ ЗІБРАЛИ ДЛЯ ВАС НАЙВАЖЛИВІШІ ВІДПОВІДІ

  Що потрібно знати про ремонт холодильників?

  Ми готові відповісти на багато важливих питань ще до того, як Ви їх задасте. 

  Якщо Ви виявили, що холодильник не працює, перестав морозити, не відключається, ми рекомендуємо якомога раніше викликати нашого майстра для проведення ремонту.

  Чим раніше ми усунемо проблему, тим менше буде підсумкова вартість ремонту.

  Ні, не потрібно. Ми пропонуємо Вам викликати нашого майстра додому для усунення несправності. Як показує практика, більшу частину поломок наші майстри можуть ліквідувати на місці.

  Майстер приїде до Вас з повним комплектом інструментів і універсальними деталями для холодильників, так що, найчастіше, Ваша техніка буде відремонтована того ж дня.

  Виїзд за Вашою адресою в межах міста входить у вартість діагностики або ремонту і здійснюється безкоштовно, якщо Ви ремонтуєте холодильник в нашій компанії. У разі відмови від проведення діагностики або ремонту вартість виїзду складе 300 гривень.

  Діагностика холодильника здійснюється безкоштовно, якщо були виконані ремонтні роботи.

  У разі відмови від ремонту, вартість діагностики становить 500 гривень (якщо діагностика проводилася без розбирання пристрою) і 700-800 гривень (якщо діагностика проводилася з розбиранням пристрою).

  Ви можете викликати майстра по одному з вказаних на сайті номерів телефону, замовити зворотний дзвінок з сайту або залишити нам заявку через форму зворотного зв’язку. Ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин (або в зазначений Вами час).

  У телефонному режимі ми узгодимо з Вами зручний для Вас час і дату візиту майстра. Найчастіше час очікування інженера не перевищує одного дня з моменту оформлення заявки.

  Ми виступаємо за прозорий підрахунок вартості ремонту. Остаточна вартість складається з:

  • Вартості ремонтних робіт (її можна знайти вище на цій сторінці),
  • Вартості деталей (якщо для ремонту потрібна була заміна деталей).

  Скоріш за все, так. Ми займаємося ремонтом холодильників Bosch, Siemens, Electrolux, Electrolux, Whirlpool, Indesit і безлічі інших популярних марок.

  Зв’яжіться з нами, і ми повідомимо Вам, чи можемо ми відремонтувати Ваш холодильник.

  Кожен ремонт обов’язково проходить в кілька етапів:

  • Оформлення заявки
   Ви повідомляєте нам симптоми несправності (наприклад, холодильник перестав морозити, почав занадто шуміти при роботі, холодильник весь час вимикається, в морозильній камері дуже швидко наростає льодова «шуба»);
  • Діагностика
   Майстер проводить діагностику, в ході якої встановлює причину несправності Вашого холодильника. Ми не виконуємо роботи навмання, таким чином, діагностика є обов’язковою процедурою;
  • Ремонт
   Майстер узгоджує з Вами вартість ремонту, при необхідності робить замовлення комплектуючих, проводить ремонтні роботи з усунення несправності;
  • Перевірка працездатності холодильника
   Майстер проводить комплекс тестів, щоб переконатися в тому, що несправність усунена і Ваш пристрій функціонує задовільно.

  При ремонті холодильника у нас Ви отримуєте обов’язкову тримісячну гарантію на замінені деталі і виконану роботу майстра.

  Так. Будь ласка, відвідайте сторінку нашого гарантійного розділу, щоб дізнатися, які бренди ми обслуговуємо по гарантії.

  Рестарт займається ремонтом холодильників більше 20 років. Ми є авторизованим сервісним партнером багатьох виробників великої побутової техніки, що гарантує високий професіоналізм наших інженерів і використання оригінальних запчастин і сучасного обладнання для ремонту та діагностики.

  У нашому активі десятки тисяч відремонтованих холодильників. Мабуть, немає несправності, з якої ми б не впоралися.

  Завжди знайдеться той, хто зробить дешевше, з цим неможливо сперечатися. Ми рекомендуємо переконатися в тому, що обраний Вами сервіс:

  • Не є компанією-одноденкою підвального типу, що використовує низькоякісні деталі і ніяк не відповідає за роботу своїх майстрів,
  • Має необхідні сертифікати від виробників побутової техніки. Відсутність сертифікатів говорить про те, що, швидше за все, майстри цієї фірми не ознайомлені з електричними схемами сучасних холодильників і принципами ремонту, декларованими виробником. Наявність діючої авторизації – гарантія того, що сервісний центр несе відповідальність за свою роботу не тільки перед клієнтом, але і перед самим виробником техніки.

  Рестарт незмінно пропонує Вам високу якість сервісу за розумні гроші. Не помиліться у виборі.

  ТОМУ ЩО МИ ПРАЦЮЄМО ЧЕСНО

  Чому з нами вигідно співпрацювати?

  Ми вважаємо, що список наших переваг в порівнянні з іншими сервісними центрами досить великий. 

  Обслуживание холодильников на дому

  Ви можете викликати майстра для ремонту холодильника додому по всій Одесі.

  Узнайте предварительную стоимость ремонта по телефону

  Наш менеджер озвучить Вам попередню вартість ремонту.

  Оригинальные детали для ремонта холодильника

  Як авторизований сервіс, ми використовуємо в ремонті оригінальні деталі.

  Наши мастера - профессионалы своего дела

  Наші інженери — справжні майстри своєї справи. Вони відмінно розбираються в сучасній побутовій техніці і мають солідний досвід роботи. 

  Гарантия от трёх месяцев на все виды ремонта

  На відміну від більшості майстерень, ми надаємо обов’язкову гарантію на всі види робіт.

  Более 20 лет опыта ремонта бытовой техники

  Ми ремонтуємо Вашу побутову техніку більше 20 років. Вдячні за довіру!

  ВСЕ, ЩО Є — ДЛЯ ВАС

  Що ще є у нас цікавого?

  Багато всього! Можливо, ви зацікавлені в покупці деталей для ремонту побутової техніки? відвідайте наш магазин. Можливо, ви хочете відремонтувати цифрову техніку? Зайдіть на наш сайт, присвячений ремонту «цифри». Ви впевнені, що ремонт Вашого холодильника повинен здійснюватися по гарантії? Ласкаво просимо в гарантійний розділ.

  ЗАДАЙТЕ НАМ ПИТАННЯ

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  CAPTCHA ImageChange Image