Ремонт пральних машин в Одесі


Сертифіковані майстри ReStart допоможуть Вам. Ми надаємо гарантію на всі види ремонтних робіт. Ми пропонуємо Вам безкоштовну діагностику пральних машин в разі проведення ремонту. 

Залишити заявку

Ця сторінка присвячена платному ремонту. Ви хочете відремонтувати Вашу велику побутову техніку по гарантії? Ласкаво просимо в наш гарантійний розділ!

Вас цікавить придбання запчастин для пральних машин? Відвідайте наш магазин. Там Ви знайдете безліч запасних частин для побутової техніки.

Викличте майстра додому

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 20:00 і в суботу з 10:00 до 18:00.

  Прагнемо розширювати модельний ряд

  Пральні машини яких марок ми обслуговуємо?

  Сучасні пральні машини є складними технічними пристроями. Ми ремонтуємо техніку, тільки якщо володіємо актуальною документацією від виробника і доступом до оригінальних запасних частин.
  Повний список брендів ВПТ, які ми обслуговуємо, наведено тут. Якщо марки Вашої пральної машини немає в цьому списку, на жаль, ми не зможемо Вам допомогти.

  Залишити заявку
  Дізнайтеся наші ціни

  Скільки коштує ремонт пральної машини?

  Нижче наведена оціночна вартість ремонту пральних машин. Будь ласка, пам’ятайте, що остаточна ціна ремонту може також включати вартість деталей.

   

  Вартість послуг, грн.

   

  Вид послуг

  I кат.

  II кат.

  Діагностика (якщо ремонт проведено)

  0

  0

  Діагностика (в разі відмови від ремонту)

  от 500 до 700

  от 500 до 800

  Заміна дрібних другорядних деталей

  800

  900

  Дрібний ремонт

  1000

  1200

  Середній ремонт

  1400

  1600

  Складний ремонт

  1600

  от 1800

  Видалення сторонніх предметів з фільтра, насоса і барабана

  от 800 до 1600

  от 800 до 1600

  Увага! Ціни носять виключно ознайомлювальний характер і не є остаточними. Ця пропозиція не є публічною офертою.
  Остаточна вартість узгоджується після діагностики.

  Вся техніка ділиться на дві категорії

  Що таке категорії техніки?

  Кожен бренд ВПТ, який ми обслуговуємо, потрапляє в одну з двох категорій складності. Залежно від категорії складності, змінюється ціна ремонту.

  Будь ласка, зверніть увагу, що якщо Вашого бренду немає в цьому списку, швидше за все, ми не зможемо відремонтувати Вашу техніку. 

  Хотите скидку на ремонт бытовой техники?

  Потрібна консультація?

  Ви не впевнені, чи можемо ми відремонтувати Вашу побутову техніку? Потрібно уточнення, до якої категорії складності належить ремонт? Ви хочете уточнити нюанси виклику майстра додому?

  Замовте зворотній дзвінок

  Ми все розповімо

  Що таке дрібний, середній і складний ремонт?

  Ремонт пральної машини може бути відносно простим (наприклад, заміна кювети) або складний (наприклад, заміна барабана). Залежно від складності ремонту ми поділяємо його на три категорії.

  Замовити
  Замовити
  Замовити
  Залишити заявку
  ЦЕ ПО КИШЕНІ

  Скільки коштує викликати майстра додому?

  Розуміючи, що велику побутову техніку може бути проблематично доставити в ремонтний цех, ми пропонуємо Вам викликати нашого майстра додому.

  ЗАМОВИТИ
  Ми зібрали для вас найважливіші відповіді

  Що потрібно знати про ремонт пральних машин?

  Ми готові відповісти на багато важливих питань ще до того, як Ви їх задасте.

  Якщо Ви виявили, що Ваша пральна машина не працює, шумить і надмірно вібрує, що не зливає воду або є інша несправність, ми рекомендуємо якомога раніше викликати нашого майстра для проведення ремонту.

  Чим раніше ми усунемо проблему, тим менше буде підсумкова вартість ремонту.

  Ні, не потрібно. Ми пропонуємо Вам викликати нашого майстра додому для усунення несправності. Як показує практика, більшу частину поломок наші майстри можуть ліквідувати на місці.

  Майстер приїде до Вас з повним комплектом інструментів і універсальними деталями для пральних машин, так що, найчастіше, Ваша техніка буде відремонтована того ж дня.

  Виїзд за Вашою адресою в межах міста входить у вартість діагностики або ремонту і здійснюється безкоштовно, якщо Ви ремонтуєте пральну машину в нашій компанії. У разі відмови від проведення діагностики або ремонту вартість виїзду складе 300 гривень.

  Діагностика пральної машини здійснюється безкоштовно, якщо були виконані ремонтні роботи.

  У разі відмови від ремонту, вартість діагностики становить 500 гривень (якщо діагностика проводилася без розбирання пристрою) і 700-800 гривень (якщо діагностика проводилася з розбиранням пристрою).

  Ви можете викликати майстра по одному з вказаних на сайті номерів телефону, замовити зворотний дзвінок з сайту або залишити нам заявку через форму зворотного зв’язку. Ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин (або в зазначений Вами час).

  У телефонному режимі ми узгодимо з Вами зручний для Вас час і дату візиту майстра. Найчастіше час очікування інженера не перевищує одного дня з моменту оформлення заявки.

  Ми виступаємо за прозорий підрахунок вартості ремонту. Остаточна вартість складається з:

  • Вартості ремонтних робіт (її можна знайти вище на цій сторінці),
  • Вартості деталей (якщо для ремонту потрібна була заміна деталей).

  Скоріш за все, так. Ми займаємося ремонтом пральних машин Bosch, Siemens, Electrolux, Zanussi, Whirlpool, Indesit і безлічі інших популярних марок.

  Зв’яжіться з нами, і ми повідомимо Вам, чи можемо ми відремонтувати Вашу пральну машину.

  Кожен ремонт обов’язково проходить в кілька етапів:

  • Оформлення заявки
   Ви повідомляєте нам симптоми несправності (наприклад, пральна машина не зливає воду або почала занадто шуміти при роботі);
  • Діагностика
   Майстер проводить діагностику, в ході якої встановлює причину несправності Вашої пральної машини. Ми не виконуємо роботи навмання, таким чином, діагностика є обов’язковою процедурою;
  • Ремонт
   Майстер узгоджує з Вами вартість ремонту, при необхідності робить замовлення комплектуючих, проводить ремонтні роботи з усунення несправності;
  • Перевірка працездатності пральної машини
   Майстер проводить комплекс тестів, щоб переконатися в тому, що несправність усунена і Ваш пристрій функціонує задовільно.

  При ремонті пральної машини у нас Ви отримуєте обов’язкову тримісячну гарантію на замінені деталі і виконану роботу майстра.

  Так. Будь ласка, відвідайте сторінку нашого гарантійного розділу, щоб дізнатися, які бренди ми обслуговуємо по гарантії.

  Рестарт займається ремонтом пральних машин більше 20 років. Ми є авторизованим сервісним партнером багатьох виробників великої побутової техніки, що гарантує високий професіоналізм наших інженерів і використання оригінальних запчастин і сучасного обладнання для ремонту та діагностики.

  У нашому активі десятки тисяч відремонтованих пральних машин. Мабуть, немає несправності, з якої ми б не впоралися.

  Завжди знайдеться той, хто зробить дешевше, з цим неможливо сперечатися. Ми рекомендуємо переконатися в тому, що обраний Вами сервіс:

  • Не є компанією-одноденкою підвального типу, що використовує низькоякісні деталі і ніяк не відповідає за роботу своїх майстрів,
  • Має необхідні сертифікати від виробників побутової техніки. Відсутність сертифікатів говорить про те, що, швидше за все, майстри цієї фірми не ознайомлені з електричними схемами сучасних пральних машин і принципами ремонту, декларованими виробником. Наявність діючої авторизації – гарантія того, що сервісний центр несе відповідальність за свою роботу не тільки перед клієнтом, але і перед самим виробником техніки.

  Рестарт незмінно пропонує Вам високу якість сервісу за розумні гроші. Не помиліться у виборі.

  Тому що ми працюємо чесно

  Чому з нами вигідно співпрацювати?

  Ми вважаємо, що список наших переваг в порівнянні з іншими сервісними центрами досить великий.

  Обслуживание стиральных машин на дому

  Ми обслуговуємо пральні машини на дому. Майстер виїде до Вас додому в межах Одеси.

  Узнайте предварительную стоимость ремонта по телефону

  Попередню вартість ремонту Ви можете дізнатися у нас на сайті або зв’язавшись з нами.

  Оригинальные детали для стиралок

  Ми використовуємо виключно оригінальні комплектуючі, отримані від виробників.

  Наши мастера - профессионалы своего дела

  Наші майстри — не тимчасові виконавці, а професіонали в своїй справі. Це штатні співробітники, які постійно підвищують свою кваліфікацію.

  Гарантия от трёх месяцев на все виды ремонта

  На відміну від «майстрів по оголошеннях», ми надаємо Вам гарантію від 3 місяців на всі види ремонтних робіт.

  Более 20 лет опыта ремонта бытовой техники

  У нашому активі понад 20 років ремонту дрібної і великої побутової техніки. 

  Все, що є — для вас

  Що ще є у нас цікавого?

  Багато всього! Можливо, ви зацікавлені в покупці деталей для ремонту побутової техніки? відвідайте наш магазин. Можливо, ви хочете відремонтувати цифрову техніку? Зайдіть на наш сайт, присвячений ремонту «цифри». Ви впевнені, що ремонт Вашої пральної машини повинен здійснюватися по гарантії? Ласкаво просимо в гарантійний розділ.

  Задайте нам питання

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  CAPTCHA ImageChange Image