Ремонт варильних поверхонь в Одесі

Сертифіковані майстра ReStart допоможуть Вам. Ми надаємо гарантію на всі види ремонтних робіт. Ми пропонуємо Вам безкоштовну діагностику електричних і газових варильних панелей і поверхонь в разі проведення ремонту.

Залишити заявку на ремонт

Ця сторінка присвячена платному ремонту. Ви хочете відремонтувати Вашу велику побутову техніку по гарантії? Ласкаво просимо в наш гарантійний розділ!

Вас цікавить покупка деталей для варильних поверхонь? Відвідайте наш магазин. Там Ви знайдете всілякі деталі для побутової техніки.

Ремонт варильних панелей і поверхонь

Нижче наведено оціночну вартість ремонту варильних поверхонь. Ми здійснюємо ремонт таких типів варильних поверхонь:

 • Електричних,
 • Газових.

Вид послуг

Ціна, грн

Ремонт електричних варильних панелей і поверхонь

Діагностика (якщо ремонт проведено)

0

Діагностика (без розбирання варильної поверхні, у разі відмови від ремонту)

290

Діагностика з розбиранням варильної поверхні, тривала діагностика, пробне випікання, замірювання температурних режимів і т.д. (у разі відмови від ремонту)

400

Заміна дрібних другорядних деталей

430

Дрібний ремонт

500

Середній ремонт

650

Складний ремонт

860

Ремонт електричної комбінованої духовки з мікрохвильовою частиною

940

Ремонт електричної індукційної поверхні

940

Ремонт газових варильних панелей і поверхонь

Діагностика (якщо ремонт проведено)

0

Діагностика (без розбирання варильної поверхні, у разі відмови від ремонту)

290

Діагностика з розбиранням варильної поверхні, тривала діагностика, пробне випікання, замірювання температурних режимів і т.д. (у разі відмови від ремонту)

400

Заміна дрібних другорядних деталей

430

Дрібний ремонт

500

Середній ремонт

550

Складний ремонт

650


Увага! Ціни наведені лише для ознайомлення, вони не остаточні. Це не пропозиція публічної оферти.
Остаточна вартість узгоджується після діагностики.

Примітки, що стосуються правил ремонту варильних поверхонь

Діагностика — це робота, направлена на пошук і виявлення несправності та оформлення акта технічного стану виробу.

Якщо виріб буде відремонтовано, вартість діагностики входитиме у вартість ремонту.

Якщо замовник відмовиться від ремонту або якщо відремонтувати виріб буде неможливо, вартість діагностики сплачується окремо замовником.

 • Дрібний ремонт — це усунення видимих дефектів і заміна запасних частин без демонтажу деталей корпуса;
 • Середній ремонт містить у собі:
  • Заміну деталей і вузлів, що вимагає попереднього демонтажу корпусних деталей,
  • Заміну модулів управління,
  • Заміну датчиків,
  • Заміну ущільнювача дверей.
 • Складний ремонт містить заміну термостата, газового вентиля, ізоляції варильної поверхні, заміну двигуна витяжок і т.д.

Орієнтовна вартість блочного ремонту наведена у прейскуранті вище.

Вартість ремонту на компонентному рівні узгоджується з клієнтом окремо, у залежності від категорії складності ремонту.

Вартість робіт, які не передбачені дійсним прейскурантом, оцінюється з урахуванням розрахунку — 280 грн. за 1 час роботи майстра.

Ви можете викликати майстра з ремонту варильних поверхонь до себе додому або в офіс. Детальніше про цю процедуру можна прочитати у відповідному розділі

Вимушений простій інженера з вини замовника сплачується з розрахунку 190 грн. за кожну годину простою. Для продовження робіт візит, що не відбувся з причини замовника (його не було на місці чи він завчасно не попередив про відмову від візиту інженера) сплачується в розмірі 190 гривень.

Якщо під час робіт майстер виявив всередині виробу комах, гризунів або продукти їх життєдіяльності, а також залишки спроб некваліфікованого ремонту, використання виробу у виробничих і комерційних цілях, вартість ремонту збільшується на 50%.

Оставить заявку на ремонт бытовой техники

У Вас залишились питання? Будь ласка, залиште заявку на ремонт або дзвоніть нам, ми зв’яжемося з Вами в найкоротший термін! Наші менеджери безкоштовно проконсультують Вас.

Залишити заявку

Чому саме ми?

Бесплатный вызов мастера домой

Ви можете викликати нашого майстра додому, просто зателефонувавши нам за телефоном або надіславши запит на зворотний дзвінок.

Низкая стоимость ремонта бытовой техники

Ми ремонтуємо техніку з першого разу! Попередню вартість робіт Ви можете дізнатися у нашого менеджера під час телефонної розмови.

Сертифицированное оборудование в сервисном центре

Відмінному ремонту — оригінальні деталі. Ми використовуємо тільки ті запчастини, які отримуємо від виробників техніки.

Профессиональный ремонт и сервис бытовой техники

Якщо з будь-якої причини ремонт вдома неможливий, Ви можете скористатися послугами нашого професійного вантажного таксі.

Гарантия на все виды ремонта

Відповідальність — один із основних принципів нашої роботи. Ми даємо гарантію від трьох місяців на всі види ремонту.

Доставка бытовой техники в ремонтный цех

Наші майстри проходять регулярні навчання за програмами, наданими виробниками побутової техніки.

Ремонт варильних поверхонь у ReStart

Виклик майстра додому

Виклик майстра додому (в межах Одеси або Одеської області) для ремонту варильних поверхонь відбувається наступним чином:

 • Виклик майстра додому в Одесі, а також в радіусі 10 кілометрів від нашого сервісного центру — безкоштовний.
 • За межі міста в радіусі 30 кілометрів вартість виклику — 10 грн. за кожен кілометр пробігу (сплачується дорога лише в один бік). За межі міста в радіусі більше 30 кілометрів — 12 грн. за кожен кілометр пробігу. 

Останні статті про ремонт побутової техніки

Найпопулярніші питання, що стосуються ремонту варильних поверхонь

Якщо Ви виявили, що на варильній панелі не працюють конфорки або електрозапалювання, чи може варильна поверхня не вмикається зовсім, ми рекомендуємо якомога раніше викликати нашого майстра для проведення ремонтних робіт.

Чим раніше ми усунемо проблему, тим меншою буде підсумкова вартість ремонту.

Ні, не потрібно. Ми пропонуємо Вам викликати нашого майстра додому для усунення несправності. Як доводить практика, абсолютну більшість несправностей наші майстри можуть ліквідувати на місці.

Майстер приїде до Вас з повним комплектом інструментів і універсальних деталей для варильних поверхонь, тому, скоріш за все, Ваша техніку буде відремонтовано в той же день.

Виїзд майстра додому в межах міста входить у вартість діагностики та є безкоштовним, якщо потім ремонтує Вашу варильну поверхню наша компанія. Якщо ви відмовляєтесь від проведення діагностики, вартість виїзду майстра в межах Одеси становитиме 190 гривень, а в межах Одеської області вартість виїзду розраховується у залежності від кілометражу, як це описано тут.

Діагностика варильної поверхні є безкоштовною, якщо ви користуєтесь нашими послугами з ремонту.

Якщо ви відмовляєтесь від ремонту від нашої компанії, вартість діагностики складатиме 290 гривень (якщо діагностика відбувалась без розбирання пристрою) і 360 гривень (якщо для діагностики необхідно розібрати пристрій).

Ви можете викликати майстра за одним із вказаних на сайт номерів телефону, замовити зворотній виклик на сайті або залишити нам заявку через форму зворотного зв’язку. Ми зателефонуємо Вам протягом 10 хвилин (або в зазначену Вами годину).

У режимі телефонного дзвінка ми узгодимо з Вами зручний час і дату візиту майстра. Досить часто час очікування інженера не перевищує одного дня з моменту оформлення заявки.

В окремих випадках при складних поломках для ремонту необхідно транспортувати варильну поверхню до ремонтного цеху. У цьому випадку ми можемо запропонувати Вам послуги нашого вантажного таксі. Також Ви можете самостійно привезти техніку до нашого сервісного центру.

Компанія ReStart виступає за прозорий підрахунок вартості ремонту. Остаточна вартість складається з:

 • Вартості ремонтних робіт (цю вартість можна знайти на цій сторінці вище);
 • Вартості деталей (якщо ремонт потребує заміни деталей);
 • Вартості виклику майстра додому (якщо майстер виїжджав за межі Одеси, детальніше про це написано тут).

Напевно, так. Адже ми ремонтуємо варильні поверхні таких марок, як: Bosch, Electrolux, Smeg, Teka, Gorenje та багатьох інших.

Зв’яжіться з нами, і ми повідомимо Вам, чи можемо ми відремонтувати Вашу варильну поверхню.

Кожен ремонт обов’язково проходить декілька етапів:

 • Оформлення заявки
  Ви повідомляєте нам симптоми несправності (наприклад, на варильній поверхні не працюють конфорки, панель не вмикається або не гріє).
 • Діагностика
  Майстер проводить діагностику, під час якої встановлює причину несправності Вашої варильної поверхні. Ми не проводимо ремонтні роботи навмання, тому діагностика є обов’язковим етапом.
 • Ремонт
  Майстер узгоджує з Вами вартість ремонту, у разі необхідності замовляє комплектуючі деталі, проводить ремонтні роботи з усунення несправності.
 • Перевірка працездатності варильної поверхні
  Майстер проводить цілий комплекс тестів, аби переконатись у тому, що несправність ліквідовано й Ваш пристрій функціонує в нормальному режимі.

Після ремонту варильної поверхні у нашій компанії Ви отримуєте обов’язкову трьохмісячну гарантію на замінені деталі та роботу майстра.

Так. Будь ласка, відвідайте сторінку нашого гарантійного розділу, щоб дізнатись, які бренди ми обслуговуємо по гарантії.

Компанія ReStart займається ремонтом варильних поверхонь більше 20 років. Ми є авторизованими сервісними партнерами багатьох виробників великої побутової техніки, що гарантує високий рівень професіоналізму наших інженерів і використання оригінальних запчастин й обладнання для ремонту та діагностики.

У нашому активі десятки тисяч відремонтованих варильних поверхонь. Мабуть, немає несправності, з якою ми б не впорались.

Завжди знайдеться той, хто зробить дешевше. З цим неможливо сперечатись. Ми рекомендуємо переконатись у тому, що сервіс, який ви обрали:

 • Не є одноденною компанією підвального типу, яка використовує деталі низької якості та ніяк не відповідає за роботу своїх майстрів.
 • Має необхідні сертифікати від виробників побутової техніки. Відсутність таких сертифікатів говорить про те, що, скоріш за все, майстри цієї фірми не ознайомлені з електричними схемами сучасних варильних поверхонь і принципами ремонту, що задекларовані виробником. Наявність дійсної авторизації — це гарантія того, що сервісний центр несе відповідальність за свою роботу не тільки перед клієнтом, але й перед самим виробником техніки.

ReStart незмінно пропонує Вам високий рівень якості сервісу за розумні кошти. Не зробіть помилку у виборі.

Запитайте в нас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA ImageChange Image